Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
southwest6
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
8891
04.11.2011, 14:14
Witam z Anglii
Przepraszam za moją polską używam tłumacza.
Chciałbym pogratulować twojego wsparcia prawdopodobnie najgłośniejsze i najbardziej żarliwych zwolenników widzieliśmy w Anglii przez dziesięć lat.
Nadzieję, że to jest łatwe do zrozumienia
southwest6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do southwest6
Znajdź inne posty napisane przez southwest6