PAC napisał(a):

|
Organizatorem jest Wybórcza więc naprawdę byłoby dziwne gdybyśmy nie wygrali.
|
jest faworytem i trudno sobie wyobrazić innego zwycięzcę, niezależnie od organizatora. Konkurenci w tym roku nie mają żadnych szans.
Swoją drogą to trudno sobie wyobrazić cokolwiek co mogłoby być godniejsze tej nagrody. Chyba tylko buda z kebabami na dziedzińcu wawelskim miałaby szansę.
Szkoda tylko, że projektant nie odbierze zasłużonej nagrody.