Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20139
Stary 04.11.2011, 14:09
PAC napisał(a):Wyświetl post
Organizatorem jest Wybórcza więc naprawdę byłoby dziwne gdybyśmy nie wygrali.
jest faworytem i trudno sobie wyobrazić innego zwycięzcę, niezależnie od organizatora. Konkurenci w tym roku nie mają żadnych szans.
Swoją drogą to trudno sobie wyobrazić cokolwiek co mogłoby być godniejsze tej nagrody. Chyba tylko buda z kebabami na dziedzińcu wawelskim miałaby szansę.

Szkoda tylko, że projektant nie odbierze zasłużonej nagrody.
Odpowiedz cytując