7 kotów napisał(a):

w temacie:
Duetowi RM + SV dalbym od tej zimy 3 lata spokojnej pracy. To musi zadzialac. Nie ma sily.Druzyna jest budowana z glowa. To widac. W zimie pewnie wymienia slabe ogniwa, w lecie kolejne itd. Musi byc kontynuacja pracy trenera.
Bylibysmy bardzo daleko gdyby nie zwolniono HK pierwszym razem. Czy Petrescu.
Zwalnianie trenera w zimie to blad. Bo to nie zwolnienie slabego trenera tylko rozpieprzenie wizji budowania zespolu. Wyrzucenie do kosza 1.5 roku ciezkiej i kosztownej pracy. Stac nas ?
|
No ludzie.
Taki prowokacyjny post a wy nie grzmicie, za broń nie chwytacie? Pomyj nie wylewacie? Po 7 kotów jak po burej suce nie jeździcie? Wy zwalnialibyscie Maaskanta już wczoraj, a on proponuje kolejne 3 lata?
Żeby nie było: 100% poparcia dla 7 kotów
Mądra uwaga dotycząca zwolnienia Kasperczaka i Petrescu.
Obydwaj żądali sprowadzania solidnych graczy będacych reprezentantami i obydwaj bydowali konkrety w klubie.
Zatrudnijmy jakiegoś przeciętnego polskeigo trenera (Probierz, Michniewicz, itd) a oni niczego od władz klubu nie zażądają. Tak będą szczęsliwi, że Pana Boga za nogi złapali. Byle do nastepnęgo zwolnienia.