Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.11.2011, 13:46
Krav napisał(a):Wyświetl post
Poszperałem sobie trochę w statystykach i oto co mi wyszło:
Od momentu awansu parchów do Ekstraklasy rozegraliśmy z nimi ogółem 14 meczów w lidze.

Budujące jest to, że od tego momentu, grając u nich w kurniku jeszcze nie przegraliśmy, mamy bilans: 3-4-0 (Z-R-P), w bramkach 7-4. U siebie 5-1-1, bramki 13-3. Zatem w ogóle, od sezonu 2004/2005 przegraliśmy z nimi raz, w sezonie 09/10 u siebie.

Różnie układała się nasza gra na przestrzeni tych kilku lat, były i mistrzostwa z rzędu, było i 8 miejsce. Ale było coś co nie ulegało zmianie - status niepokonanego na tesco arena. My gramy jak gramy, jak chcemy to potrafimy, oni grają totalną pytę, nie wyobrażam sobie innego wyniku jak solidnego wpierd..u, 3-0 było idealne.

Gwoli ścisłości u siebie też nie przegraliśmy w tym okresie, chyba że za "u siebie" należy rozumieć obiekt w Sosnowcu.
Odpowiedz cytując