Nie ma co się śmiać. Ten konkurs w tym szmatławcu jest tak wiarygodny jak jego redakcja. Niedawno temu wmawiali wszystkim, że ten kurnik przy ul. Kałuży jest najpiękniejszy w Europie

. Wiedząc kto tam kręci lody można się spodziewać 1 miejsca. Prawdę mówiąc powinniśmy mieć w d..ie te ich konkursy. To tak jak z dziennikarzami. Wiadomo, kto wygra.