Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15366
Stary 04.11.2011, 10:59
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/wisla...-klubu,1716725

Co się stało, że zacząłeś mecz na ławce rezerwowych? Czy to było uzależnione od kłopotów wizowych, jakie miałeś na lotnisku?
- Tak, ale nie mogę mówić o szczegółach. To jest wewnętrzna sprawa klubu.
Ale o co chodzi? W końcu wizę dostałeś, więc zostałeś odsunięty z pierwszej "jedenastki", bo nie brałeś udziału w treningu przedmeczowym?
- Proszę nie naciskać, nie mogę na ten temat rozmawiać.
Kiedy trener Maaskant poinformował cię, że wylatujesz z "jedenastki"?
- Proszę pytać klub o to, a nie mnie. Nie mogę rozmawiać na ten temat.
Pewnie nigdy się tego nie dowiemy... chociaż.
Może byc prawdopodobna taka wersja, że w trakcie wydarzeń na lotniksu, lub po, taki Iliev czy Jobanovic po prostu wygarnął w bałkański sposób co mysli o niektórych profesjonalistach w klubie i został ukarany? Oczywiście, to moje przypuszczenia.
Możliwe jest także to, że ostatni trening był tak ważny w kontekście meczu pod względem taktycznym, ze zawodnicy, ktorzy nie mogli w nim brac udziału, nie gwarantowali realizacji założeń?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując