Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8884
Stary 04.11.2011, 10:25
Panowie i Panie,
już nie takie gorycze porażki przyszło nam przełykać jak ta w Londynie.
Trzeba zresetować mózgi i iść dalej. Po grze w z Fulham i PBB widać w jak diametralnie różny sposób można podejść do meczy, wniosek z tego jest taki, że najwięcej zależy od psychiki piłkarzy (jeżeli byłoby inaczej, zawsze słabszy by przegrywał).
A więc teraz:
-Szykujemy się na derby, max. koncentracji
- Czekamy na powrót kontuzjowanych (mimo wszystko Garguła to nie Melikson, a Kirm to nie Małecki)
- Trzeba do zimy jeszcze wyrwać co się da ze zdobyczy punktowej (choć wiadomo, że kompletu raczej nie będzie), ale jak już wiadomo w tej lidze każdy z każdym może wygrać i przegrać.
- Porządnie przygotować się do wiosny, i znowu "może się uda".
ehh...
Odpowiedz cytując