Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary 04.11.2011, 10:23
Cytat:
Mam nadzieję, że tak rzeczywiście będzie.
Niech grają jak najdłużej - zasłużyli na to, chociaż nie cierpie eLki. Może nasi się nauczą czegoś, bo kur.a cały czas nie mieli konkurencji w lidze, to teraz będą schody.
Odpowiedz cytując