Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3029
Stary 04.11.2011, 10:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM

Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie.
Bo teraz żyjemy raczej swoimi meczami, mecze Legii są zawsze gdzieś tam przed/po meczach Wisły i schodzą jakoś na dalszy plan.

Gratulacje za awans. Życzę Wam, żebyście skończyli w lidze tak jak Amica, gdy wychodziła z grupy A w LE, to jak chcecie, może być nawet finał, mnie to nie przeszkadza.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując