emj10 napisał(a):

To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM 
Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie.
|
Bo teraz żyjemy raczej swoimi meczami, mecze Legii są zawsze gdzieś tam przed/po meczach Wisły i schodzą jakoś na dalszy plan.
Gratulacje za awans. Życzę Wam, żebyście skończyli w lidze tak jak Amica, gdy wychodziła z grupy

A w LE, to jak chcecie, może być nawet finał, mnie to nie przeszkadza.