0 22 napisał(a):

|
Przynajmniej herb mieliśmy swój. Nie porównuj się.
|
He, he, he. Jeśli uważasz, ze fajnie pasował do nazwy Legia-Daweoo to gratuluję

. Faktycznie nie mam zamiaru się porównywać do tego dwu członowego wynalazku. Nie wszystko jest na sprzedaż, za parę nędznych grosików.
P.S Pamiętam ,że mieliście też szaliki z ...Daweoo
