Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17472
Stary 04.11.2011, 08:20
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej herb mieliśmy swój. Nie porównuj się.
He, he, he. Jeśli uważasz, ze fajnie pasował do nazwy Legia-Daweoo to gratuluję . Faktycznie nie mam zamiaru się porównywać do tego dwu członowego wynalazku. Nie wszystko jest na sprzedaż, za parę nędznych grosików.

P.S Pamiętam ,że mieliście też szaliki z ...Daweoo
Odpowiedz cytując