Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15365
Stary 04.11.2011, 08:10
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Jak dobrze pamiętam to Nunez może grać jako lewy obrońca . Zamiast Kirma powinien grać Genkov , za Gargułe może Dragan Paljić
Nie podnoś mi tu ku*wa ciśnienia z tym niedołęgą!To nie ma ani, szybkości, ani dryblingu, że o strzale nie wspomnę. Trzeba czekać na Maora, Małego i Sobola, bo bez nich gramy makabrycznie.
Odpowiedz cytując