|
Panie Jota jak coś pisać to prawdziwego a nie mity rodem z Fcktu...
Hulk do Porto trafił w 2008 roku, a Mielcarski pracował w Wiśle do 2006 roku. Pomyliłeś piłkarzy.. chodziło Ci pewnie o Claudio Pitbulla czy jakoś tak..
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 04.11.2011 o godz. 02:40.
|