Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3025
Stary 04.11.2011, 01:43
To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM

Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.11.2011 o godz. 01:45.
Odpowiedz cytując