Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
8856
04.11.2011, 01:12
jak w zimie kupimy obroncow i skrzydlowego i BC starczy cierpliwosci, zeby zostawic trenera to bedzie dobrze.to tak na goraco po meczu.z tym skladem i tak nie bylo zle
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79