Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11219
Stary 04.11.2011, 00:50
Eee odrazu się Jirsaka pozbyć ja tam chłopa bym zostawił , dobre zmiany robi

Diaz nie jest zły , tylko jest źle ustawiany , trener musiałby go w paru meczach wystawić na środek żeby ocenić , ale wole juz Diaza na środku niż Q. To samo tyczy się Nuneza , chłopak ma potencjał , ale na pewno nie na środku.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując