Eee odrazu się Jirsaka pozbyć ja tam chłopa bym zostawił , dobre zmiany robi
Diaz nie jest zły , tylko jest źle ustawiany , trener musiałby go w paru meczach wystawić na środek żeby ocenić , ale wole juz Diaza na środku niż Q. To samo tyczy się Nuneza , chłopak ma potencjał , ale na pewno nie na środku.