Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8846
Stary 04.11.2011, 00:30
Co do stadionu, ten ich "kurnik" jak to ktoś określił, wyglądający jak stadion w Grodzisku Wielkopolskim (według kogoś innego) ma pojemność niewiele mniejszą od naszego stadionu, a dokładniej 24 800 widzów. Mnie "rozwala" natomiast pokrycie dachu trybun eternitem czy dachówką nie pierwszej świeżości i ten domek w rogu, ale to taki brytyjski styl...

http://www.indiatalkies.com/images/c...tage41309e.JPG
Odpowiedz cytując