Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10369
Stary 04.11.2011, 00:26
Za każdym razem się muszą trafić moralizatorzy, piszcie sobie w innym temacie może bo to że ktoś gra przeciwko Wiśle nie znaczy że jej nie kibicuje. Ja dziś grałem handi -1.25 na LIVE na Fulham i wygrałem dobrą kasę. Derby też stawiam, tym razem już na Wisłę po 2.10 ale gdybym uważał że wartościowy jest kurs na żydów to bym postawił na nich, oczywiście trzymając z całego serca kciuki za Wiślaków.
Ale dobrze że są ludzie którzy grali dziś na Wisłę bo jakby 95% ludzi nie dokładało do interesu to pozostałe 5% by nie mogło wygrywać

Odpowiedz cytując