Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8844
Stary 04.11.2011, 00:24
Kurna nie bylo wcale zle.Byly akcje z klepy ,krotkie podania,troche pilki "krakowskiej" ,momentami to my dominowalismy.

ale k****wa jak sie ma takich kołkow ktorzy w obronie zachowuja sie jakby tam grali po raz pierwszy to ja sie pytam jak mysmy chcieli ugrac cokolwiek.

szlag trafia ze byla okazja ,bo to Fulham nic nadzwyczajnego nie gral,ale jak sie ma tak chujowa obrone to z kazdym tracimy po 3,4 bramki.A juz to jak sie ustawiamy przy stalych fragmentach gry to przemilcze bo cos mnie bierze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując