|
Co do tych wiz - czy nie dziwnym jest fakt, wspominany również przez komentatorów, że i Diaz, i Nunez, to również piłkarze z poza Unii Europejskiej, a nich angole się nie czepiali? Mnie to wygląda na celowe działanie, by wprowadzić zamęt w szeregach Wisły.
|