Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8840
Stary 04.11.2011, 00:13
Co do tych wiz - czy nie dziwnym jest fakt, wspominany również przez komentatorów, że i Diaz, i Nunez, to również piłkarze z poza Unii Europejskiej, a nich angole się nie czepiali? Mnie to wygląda na celowe działanie, by wprowadzić zamęt w szeregach Wisły.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując