|
Garść opinii z angielskiej prasy: 6-7 tysięcy kibiców Wisły umiejscowionych przy tym śmiesznym domku zrobiło prawdziwy kocioł, podkreśla się iż fani Wisły dodatkowo rozrzuceni byli po cały stadionie
Podkreśla się, iż mimo słabych występów w lidze Fulham nie zlekceważyło Wisły i wystawiło pierwszy skład. Zauważono słabą formę Wisły w ostatnich meczach w lidze + brak kluczowych graczy.
Największa uwaga była skupiona na Nunez'ie, wspominają dobry występ tego zawodnika mimo \chłodnego przyjęcia i te uśmieszki; po faulach. Oczywiście bramki określono jako amazing, a 2 jako klasy światowej. Prasa zastanawia się czy Andy J. w obecnej formie nie jest najlepszym angielskim napastnikiem, sporo dyskusji o jego powołaniu etc
Mecz jest określany jako wyrównany, mimo wyniku. Rezultat poszedł w świat, ale nie mamy się czego wstydzić (oprócz obrony)
ps a co do spraw wizowych, to zapewne nikt nie poleci, już słyszałem usprawiedliwienie - przecież na tottenhamie wszystko było ok, niczego nie brakowało
Ostatnio edytowane przez Gervas : 04.11.2011 o godz. 00:15.
|