Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8837
Stary 04.11.2011, 00:04
White91 napisał(a):Wyświetl post
Diaz na duzego +, tylko czy RM to "chciał to zobaczyć" bo za pewne widział bardzo dobre wyprowadzanie piłki przej Jaliensa... Smutny jest ten brak konsekwencji ze strony trenera.
Młody jesteś i Ci się wydaje. Tak naprawdę, to Diaz jest cztery kilometry za poziomem gry, który powinien prezentować w Wiśle. To że Jaliens jest osiem, niczego nie zmienia. Jeden parch i drugi parch. Nie wiem kto był odpowiedzialny za Diaza, ale powinien zostać zwolniony ze skutkiem natychmiastowym. Jaliensa podejrzewam sprowadzał Stan i licząc plusy i minusy w jego działaniach, Jaliensa trzeba zaliczyć na minus i szybko o nim zapomnieć po rozwiązaniu kontraktu. Już wiem, dlaczego Stana wywalili z PSV.
Odpowiedz cytując