Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
Od: 08.2011
Offline
#
8836
04.11.2011, 00:04
ooona
napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanie:
Kto i czy odpowie za brak pozwoleń na pracę dla naszych Serbów? Typowy dla Wisełkli profesjonalizm, nieprawdaż?
Dobre pytanie. To chyba job kierownika druzyny, hę?
HatefulRespect
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HatefulRespect
Znajdź inne posty napisane przez HatefulRespect