|
Powiem tak wynik gorysz niż gra ale marne to pocieszenie -
Pareiko - solidny mecz bez cudów bez wpadek
Lamey - w sumie OK wyciąga wnioski po solidnym dołku z meczu na mecz coraz lepiej i ofensywnie i defensywnie
Jaliens - ten pan powinien karnie stać całą noc na stadionie żeby mu się odechciało jeśli RM tego nie zauważa coraz bardziej jestem za zmianą trenera wole żeby Czekaj zawalał bramki on chociaż wyciągnie wnioski
Diaz - powinien po tym meczu zostać stoperem u nas
Pajlic - nonszalancko w obronie ogólnie kiepsko z tyłu lepiej z przodu ale chyba na tej pozycji powinno być odwrotnie
Brud - sporo błędów był jednak pod grą jak na debiut w takim meczu ogólnie lepiej niż się spodziewałem
Nuniez - szkolna trójka poprawnie
Wilk - dużo walczy nie odpuszcza ale jednak odpowiedzialny za 2 bramki sam nie wiem co o tym myśleć
Garguła - ewidentnie boji się piłki zagrał wszytsko co mógł a może niewiele
Kirm - jak zwykle kopał się po czole raz na ruski rok coś mu wyszło
Biton - zrobił ile mógł ale nie może odwalać roboty za siebie i Gragułe na bosiku
Genkov - powinien zacząć grać OP za Gargułe przynajmniej nie traci każdej piłki i potrafi ja utzrymać dłużej niż sekundę
Iliew - starał się na swoim poziomie
Jova - grał za krótko
Czas na derby.
|