Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8830
Stary 03.11.2011, 23:56
Mecz trochę dziwny.

Bramki Fulham "profesorskie", ale ich gra w całym meczu słaba (albo celowo odpuszczali albo nie?).

U nas I połowa całkiem, całkiem. Było trochę klepki, klika ciekawych rozegrań. W drugiej Lamey dał sygnał do wrzutek i gra była coraz bardziej nonsensowna. Z drugiej strony przy 3-1 świadomość arcyważnego meczu ligowego w niedzielę zrobiła swoje.

Na lekkie usprawiedliwienie mają eksperymentalny skład (kontuzje, kartki, Serbowie).

Na koniec, nie wiem po co Maaskant wpuszczał Jovanovica na ostatnie minuty.
Odpowiedz cytując