Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8829
Stary 03.11.2011, 23:54
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
Tęsknię za Jackiem Matyją. I Robertem Głownią.
Mamy najgorsza obronę od wielu, wielu lat. Goście nie radzą sobie z przybyszami z Bielska Bialej, wiec na wygrane pojedynki z Duffem, Johnsonem i Riise nie liczyłem.
Wynik można było obstawiać w ciemno.

Z coraz większym trudem przychodzi mi zrozumienie jakimi pobudkami kieruje się Maaskant zestawiając blok obronny. Przyznaję otwarcie - trwania przy Jaliensie nie kumam. I nie kumam sadzania na lawce Jovanovica. Nawet gdyby na lotnisku bawil sie schodami ruchomymi kilka miesiecy, zagralby lepsze zawody niz ten holenderski wór o twarzy dziecka.
Nie tak dawno grałem w B-klasie przeciwko panu Jackowi, może wróci do Wiselki (taki off-top mały)
Odpowiedz cytując