Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8827
Stary 03.11.2011, 23:53
Tęsknię za Jackiem Matyją. I Robertem Głownią.
Mamy najgorsza obronę od wielu, wielu lat. Goście nie radzą sobie z przybyszami z Bielska Bialej, wiec na wygrane pojedynki z Duffem, Johnsonem i Riise nie liczyłem.
Wynik można było obstawiać w ciemno.

Z coraz większym trudem przychodzi mi zrozumienie jakimi pobudkami kieruje się Maaskant zestawiając blok obronny. Przyznaję otwarcie - trwania przy Jaliensie nie kumam. I nie kumam sadzania na lawce Jovanovica. Nawet gdyby na lotnisku bawil sie schodami ruchomymi kilka miesiecy, zagralby lepsze zawody niz ten holenderski wór o twarzy dziecka.
Odpowiedz cytując