Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
8823
03.11.2011, 23:48
Mam jeszcze takie pytanie:
Kto i czy odpowie za brak pozwoleń na pracę dla naszych Serbów? Typowy dla Wisełkli profesjonalizm, nieprawdaż?
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona