Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#973
Stary 03.11.2011, 23:45
Czekam na reakcję władz Wisły w sprawie Jaliensa. Jeśli nie będzie żadnego odzewu, będzie oznaczało, że Basałaj ma gdzieś to, że Jaliens hańbi Wisłę.
Odpowiedz cytując