Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8822
Stary 03.11.2011, 23:45
Nietypowe dla nas ale wynik gorszy niż gra. W sumie i tak skończyło się wstydem.

Maaskant to chyba lubi dostawać solidny oklep w Europie. W tej Bredzie też prawie dwucyfrówkę w dwumeczu z Hiszpanami chycił.

Obrona jak zwykle, a dzisiaj akurat trzech grających obrońców sprowadził nasz holenderski duet. Gratulacje.

Ważne żeby w niedzielę było do przodu.
:/
Odpowiedz cytując