Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 03.11.2011, 23:35
Być może wreszcie trener wyciągnie wnioski i w meczu derbowym środek obrony będą stanowili Diaz i Jovanovic .Oczywiście szkoda marnować Marko na stoperze skoro fajnie dotychczas hasał na boku obrony ale to co wyprawia Kew to jest jakiś niesmaczny żart .Boki obrony w osobie Pajlica i Lameya od biedy wystarczą na ligową kopaninę .
Odpowiedz cytując