|
Być może wreszcie trener wyciągnie wnioski i w meczu derbowym środek obrony będą stanowili Diaz i Jovanovic .Oczywiście szkoda marnować Marko na stoperze skoro fajnie dotychczas hasał na boku obrony ale to co wyprawia Kew to jest jakiś niesmaczny żart .Boki obrony w osobie Pajlica i Lameya od biedy wystarczą na ligową kopaninę .
|