Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
8810
03.11.2011, 23:27
crazykaro
napisał(a):
Zauważyliście ze tam ponad połowa drużyny to łyse pały albo " jeżyki". Dziwne dużo ich tam
no fanow bibera tam nie ma
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz