<Crasch> napisał(a):

|
Mógłbyś przetłumaczyć? bo Google tłumacz nie radzi sobie z tym tekstem. Z tego googlowego bełkotu wywnioskowałem że, Wisła gra słabo w obronie ale są lepsi w ataku od Fulham. W przyszłości może byćto dobra drużyna.
|
Broni nas twierdząc, że nasza gra nie była tak zła jak wynik. W obronie poziom okręgówki, ale z przodu - według niego - gramy o wiele lepiej taktycznie od Fulham. Wychodzimy szóstką, za linią piłki mamy dziewięciu piłkarzy.