Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 03.11.2011, 23:26
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś przetłumaczyć? bo Google tłumacz nie radzi sobie z tym tekstem. Z tego googlowego bełkotu wywnioskowałem że, Wisła gra słabo w obronie ale są lepsi w ataku od Fulham. W przyszłości może byćto dobra drużyna.
Broni nas twierdząc, że nasza gra nie była tak zła jak wynik. W obronie poziom okręgówki, ale z przodu - według niego - gramy o wiele lepiej taktycznie od Fulham. Wychodzimy szóstką, za linią piłki mamy dziewięciu piłkarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując