Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8807
Stary 03.11.2011, 23:25
thespecialone napisał(a):Wyświetl post
jasne Brud zagrał dzisiaj 10% tego co żyro i taka jest prawda. Ludzie bądźmy obiektywni
mysle, ze chodzilo mu o to ze jak Zyro gral swoje pierwsze mecze to tez gral kupe ... Brud wyszedl na Fulham i od razu ma grac na europejskim poziomie .... mozna by bylo tego od niego wymagac jakby rozegral caly sezon z Wisla, a nie tylko sobie zwiedzal polskie stadiony
Odpowiedz cytując