thespecialone napisał(a):

|
jasne Brud zagrał dzisiaj 10% tego co żyro i taka jest prawda. Ludzie bądźmy obiektywni
|
mysle, ze chodzilo mu o to ze jak Zyro gral swoje pierwsze mecze to tez gral kupe ... Brud wyszedl na Fulham i od razu ma grac na europejskim poziomie .... mozna by bylo tego od niego wymagac jakby rozegral caly sezon z Wisla, a nie tylko sobie zwiedzal polskie stadiony