Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8806
Stary 03.11.2011, 23:25
Przykro patrzec. Albo w zimie beda powazne decyzje i wzmocnienia albo bedziemy sie staczac dalej. Prawda jest taka, ze jakby Fulham potrzebowalo wygrac z 6-1 to by spokojnie wygralo.
Odpowiedz cytując