Wyświetl pojedynczy post
thespecialone
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8800
Stary 03.11.2011, 23:22
South napisał(a):Wyświetl post
niektórzy to chyba chcieli żeby Brud wszedł i zagrał jak Messi ,wcale nie gra gorzej jak jakieś borysiuki czy żyra tak wychwalane tutaj ostatnio

szkoda, przejebaliśmy przez obronę ,do 3:1 nawet to wyglądało,myśle że na dzisiaj wystarczyłby optymalny skład, bez "oranje" w naszych szeregach i byłoby git

do wyjebania na dzis 1.oranje jaliens 2.oranje lamej/Diaz 3.Kirm/Pajic

jasne Brud zagrał dzisiaj 10% tego co żyro i taka jest prawda. Ludzie bądźmy obiektywni
Odpowiedz cytując