South napisał(a):

niektórzy to chyba chcieli żeby Brud wszedł i zagrał jak Messi ,wcale nie gra gorzej jak jakieś borysiuki czy żyra tak wychwalane tutaj ostatnio
szkoda, przejebaliśmy przez obronę ,do 3:1 nawet to wyglądało,myśle że na dzisiaj wystarczyłby optymalny skład, bez "oranje" w naszych szeregach i byłoby git
do wyjebania na dzis 1.oranje jaliens 2.oranje lamej/Diaz 3.Kirm/Pajic
|
jasne Brud zagrał dzisiaj 10% tego co żyro i taka jest prawda. Ludzie bądźmy obiektywni