flamengista napisał(a):

|
Tak, Diaz zagrał naprawdę nieźle na stoperze. Jest więc alternatywa dla Kew: para Chavez-Diaz. Nie brzmi zachwycająco, ale Jaliens gra pytę nad pytami.
|
To jeszcze wymyśl coś na lewą obronę, bo Pajlić to nie obrońca...
Swoją drogą - gdzie te łajzy które wyzywały mnie kiedy pisałem, że nie mamy obrony?