|
Fajnie że nasi walczyli do końca, zauważyłem że stracili wia e doiero po 4-1, a i tak starali się strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę. Gdyby tak zapieprzali w każdym meczu, dziś bylibyśmy liderem.
Tak czy siak, jestem przekonany że gdyby grali Melikson z Małeckim to remis byłby niemal pewny ; )
ps. Diaz powinien grać na środku, zamiast Jaliensa. To jest chyba jego pozycja! pamiętam że zajebiście zagrał takzę z Barceloną. Być możę mamy klasowego środkowego obrońce, którego usilnie zawsze wykorzystywano na innych pozycjach.
|