Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8794
Stary 03.11.2011, 23:14
Fajnie że nasi walczyli do końca, zauważyłem że stracili wia e doiero po 4-1, a i tak starali się strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę. Gdyby tak zapieprzali w każdym meczu, dziś bylibyśmy liderem.

Tak czy siak, jestem przekonany że gdyby grali Melikson z Małeckim to remis byłby niemal pewny ; )

ps. Diaz powinien grać na środku, zamiast Jaliensa. To jest chyba jego pozycja! pamiętam że zajebiście zagrał takzę z Barceloną. Być możę mamy klasowego środkowego obrońce, którego usilnie zawsze wykorzystywano na innych pozycjach.
Odpowiedz cytując