dynek.pl napisał(a):

Przynajmniej wielkiego pogromu nie było. Juventus też tam przegral 4:1 kiedyś.
Na pocieszenie pozostaje fakt, ze straciliśmy naprawdę ładne bramki.
|
Fulham: Schwarzer, Kelly, Hughes, Hangeland, Konchesky, Duff, Baird, Etuhu, Davies, Gera, Zamora. Subs: Zuberbuhler, Nevland, Riise, Dempsey, Smalling, Dikgacoi, Marsh-Brown.
taki byl sklad na tamtem mecz, wiec prawie ta sama druzyna