Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 03.11.2011, 23:13
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej wielkiego pogromu nie było. Juventus też tam przegral 4:1 kiedyś.
Na pocieszenie pozostaje fakt, ze straciliśmy naprawdę ładne bramki.

Fulham: Schwarzer, Kelly, Hughes, Hangeland, Konchesky, Duff, Baird, Etuhu, Davies, Gera, Zamora. Subs: Zuberbuhler, Nevland, Riise, Dempsey, Smalling, Dikgacoi, Marsh-Brown.


taki byl sklad na tamtem mecz, wiec prawie ta sama druzyna
Odpowiedz cytując