Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8787
Stary 03.11.2011, 23:12
Potrzeba zmian w obronie, ale to chyba (prawie) wszyscy widzą.
Oparłbym ją na kilku wyróżniających się rodzimych piłkarzach + Chavez i Javonavic.

Wiem ze Legia jest teraz na topie ale skoro Komorowski moze zaskoczyc to czemu nie inni?

Liczę na zmiany w obronie. Liczę że Maaskant ma jaja.

Odpowiedz cytując