|
Potrzeba zmian w obronie, ale to chyba (prawie) wszyscy widzą.
Oparłbym ją na kilku wyróżniających się rodzimych piłkarzach + Chavez i Javonavic.
Wiem ze Legia jest teraz na topie ale skoro Komorowski moze zaskoczyc to czemu nie inni?
Liczę na zmiany w obronie. Liczę że Maaskant ma jaja.
|