Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8786
Stary 03.11.2011, 23:11
Najgorzej bez wątpienia obrona. Do ofensywy nie ma się co przy.. po tym meczu. Jaliens to chyba zawalił 2/3 bramek, które straciliśmy w tym sezonie. Z taką obroną to można w 1 lidze grać co najwyżej. W 4 meczach tracimy 11 bramek, co daje prawie 3 bramki na mecz !!!
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując