Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8782
Stary 03.11.2011, 23:09
Tam, gdzie mamy w miarę dobrych zawodników, gra wygląda naprawdę nieźle. Szkoda, że na obronie mamy pasożytów, którzy wszystko psują. Wiem, że Maaskant nie nauczy Paljica porządnie podawać piłki, a Jaliensa żadne pieniądze nie zmotywują do GRANIA w Wiśle. Skoro wyciągacie Maaskanta do tablicy, wyciągnijcie też tego, kto odpowiada za taki stan obrony w Wiśle. No tak, ten człowiek zamydlił ludziom oczy ligą mistrzów, polityką historyczną i innymi pięknymi terminami, więc wszyscy są szczęśliwi (bo też pewnie nie bardzo wiedzą, o co chodzi). Szkoda tylko, że nikt nie nazywa go złotoustym.

Po tym meczu należy przeprowadzić radykalne zmiany w naszej obronie. Wolę już oglądać Diaza i Chaveza na środku, niż patrzeć na tego cholernego Jaliensa. Słowa komentatora - bezcenne. Przerosły nawet "fifowe" komentarze nieśmiertelnego duetu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując