Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
lizardsp1
Junior Member
Od: 08.2011
Skąd: z dołu
Offline
#
8781
03.11.2011, 23:09
To równie dobrze Bitona mógł nie wpuszczać dzisiaj żeby go przyoszczędzić... Tym tropem to my daleko nie zajdziemy
"Mógłbym właściwie siedzieć w piekle i słuchać drzemiąc sobie w cieple, jak wy się tu szarpiecie wściekle, jak się dręczycie całe dnie"
lizardsp1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lizardsp1
Znajdź inne posty napisane przez lizardsp1