|
Pozwole sobie na pare przemyśleń.
1.Walki odmowić naszym nie można bo póki było o co to sie starali i gdyby z takim zaangażowaniem grali w lidze to nie mielibyśmy takich jaj jak z PBB.
2.Żałowac możemy braku Maora i Małego bo Wilk za Sobola daje rade, ale Maor na środku nie ma konkurencji u nas.Szkoda też, że nie zagrał Iliev i Jovanovic, staram sie wierzyć, że z konkretnych i wytłumaczalnych powodów.
3.Do odstrzału Jaliens- robi sobie jaja i on i Maaskant, że go wystawia. Ktoś tu kiedyś mądrze napisał, że woli aby błedy popełniał młody Czekaj niż stary Jaliens-100% prawdy, Michał wnioski może wyciagnie Jaliens ciągnie tylko hajs.
4.Dla Bruda za wysokie progi, za duża presja i respekt dla przeciwnika.Niech sie wgrywa w drużynę, osobiście nie jestem przekonany co do jego osoby, chce sie mylić.
5.Patrząc w przyszłość to musimy wygrać derby, bez większych strat do lidera dojechać do końca rundy i zrobić coś z obroną, odmłodzić.
6.Maaskantowi dałbym przepracować zimę i jak na wiosne nie zmienimy stylu tylko bedzie przeplatanka porażek i fatalnej gry z fatalna grą i fartownymi zwycięstwami to podziękował.
|