|
Patrząc na skład to i tak byłem zdziwiony, że potrafili wymienic kilka podań. To pokazuję że w meczach chociażby z Podbeskidziem można grac lepiej.
Obrona nie odkrywamy tu nic nowego trzeba wymienić ja w całości, może Diaz zagrał solidnie.
Jaliens.... , ten człowiek grał na zerowej mobilizacji, zerowej koncentracji. Lamey jeszcze się starał ale jego za bardzo grawitacja ciągnie do dołu.
|