Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8777
Stary 03.11.2011, 23:08
Co napisać po takim meczu ?
Jak każdy wie gre zespołu buduje sie od tyłu czyli obrony a ta u nas jest najgorsza od lat i tutaj nie tylko maowa o obrońcach ale pomocnicy również nie potrafią bronić do puki w naszym klubie bedą grali tacy pseudo piłkarze jak Lamey i Jaliens to bedziemy tracić głupie gole w kazdym meczu i z każdym przeciwnikiem powiem jeszcze że dawniej tacy piłkarze jak Czarek Wilk mogliby pomarzyć o ławce w naszym zespole a co dopiero o pierwszym składzie dzisiaj zawalił ewidentnie dwa gole poza bieganiem on nic nie daje zespołowi kryje na radar. dzisiaj na duży plus zagrał Diaz to właśnie środek obrony jest dla niego najbardziej optymalną pozycją.

Teraz już sie liczy tylko niedziela i Tylko Zwycięstwo !!!
Odpowiedz cytując