|
Obrona:
Lamey: 3/5,dobry występ nie było jakiś wielkich błędów, ale były błedy w ustawieniu
Jaliens: bez komentarza
Diaz: 4/5 świetny wystep jak na "pierwszy" raz od dłuższego czasu, zbierał, podawał celnie
Paljic:2/3, żenada,słaby w defensywie, wchodził w akcje ale żadne dośrodkowanie nie było celne
Ogółem słabo przy stałych fragmentach gry + kiszka z tą 1 bramką której nie powinno być...
|