|
W ofensywie w miarę ok z tyłu PORAŻKA. Obrona jest do wymiany. Jaliens to niech wypie***la z Wisły jak najszybciej. Naprawdę nie życzę piłkarzom źle ale jeżeli będzie miał jakąś kontuzję podczas derbów wyjdzie nam to tylko na dobre.
Co ten paralityk robi jeszcze na boisku wie tylko trener.
|