Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8774
Stary 03.11.2011, 23:07
W ofensywie w miarę ok z tyłu PORAŻKA. Obrona jest do wymiany. Jaliens to niech wypie***la z Wisły jak najszybciej. Naprawdę nie życzę piłkarzom źle ale jeżeli będzie miał jakąś kontuzję podczas derbów wyjdzie nam to tylko na dobre.
Co ten paralityk robi jeszcze na boisku wie tylko trener.
Odpowiedz cytując