Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 03.11.2011, 23:02
Fenix54 napisał(a):Wyświetl post
Rapid to dobry zespoł flamengista gówno się znasz i zamilcz. Doceń klase Legii z honorem, tyle.
Zaraz ci skasuje posta.
Ma patent na nieomylność - Legia miała grupę słabą i koniec tako rzecze flamengista
Odpowiedz cytując