Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8759
Stary 03.11.2011, 23:01
Taktycznie Fulham nas dzisiaj zmiażdżyło. Ogladając mecz można wywnioskować że wygrali chyba najmniejszym nakładem sił. Panowie i Panie z tym składem nie mamy co szukać w Europie.


Niektórzy tu pisza że gra niezła, kilka fajnych akcji ale co z tego to powinna byc norma. Fulham dzisiaj sie za bardzo nie wysiliło i potrafiło spokojnie strzelić nam 4 bramki. Boli mnie że musze oglądać ukochaną drużyny w której graja pikarze opokarzający Wisłę.

I na koniec nie chcę tu wyjść na rasiste ale juz nie moge patrzeć na Jaliensa, Lameya i Diaza
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując