Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8757
Stary 03.11.2011, 23:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No, cudu nie było. Dobrego wrażenia też nie. Był oczekiwany w.dol i wujowa gra. Co z tego, że "momenty" były. To nie łyżwiarstwo figurowe, by dawać bonusy za styl.
Ciesz się z tych momentów, bo realnie nie miałeś prawa nawet ich oczekiwać.

Super, że strzelił Kirm - może go ktoś kupi.

Obrona - wiadomo: w całości do wymiany.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując