flamengista napisał(a):

|
No, cudu nie było. Dobrego wrażenia też nie. Był oczekiwany w.dol i wujowa gra. Co z tego, że "momenty" były. To nie łyżwiarstwo figurowe, by dawać bonusy za styl.
|
Ciesz się z tych momentów, bo realnie nie miałeś prawa nawet ich oczekiwać.
Super, że strzelił Kirm - może go ktoś kupi.
Obrona - wiadomo: w całości do wymiany.